درباره ما

تاریخچه جابینگ

مجموعه جابینگ از سال 1392 با هدف به اشتراک گذاشتن فرصت‏های شغلی در دسترس برای جوانان ایران شروع به کار کرد. مجموعه مدیریت جابینگ شامل جمعی از دانش آموختان دانشگاه تهران و علم و صنعت بوده و با هدف خیرخواهی در بستر فضاهای مجازی فعالیت خود را آغاز نمود. هم اکنون با گذشت قریب به 4 سال از آغاز فعالیت، مفتخریم با توان بیشتر و زیرساخت قوی تر در خدمت کارجویان و کارفرمایان عزیز هستیم.

خدمات جابینگ

جابینگ مفتخر است با اهدافی نظیر نشر برابر فرصت‏های شغلی، ارائه خدمات در حوزه منابع انسانی به کارفرمایان، معرفی شرکت‏ها و سازمان‏ها و آموزش نیروهای آماده به کار، خدمات زیر را ارائه می‏نماید:

  • نشر آگهی استخدام در وب سایت
  • معرفی شرکت‏ها در وب سایت
  • ارائه شرح شغل و شرایط احراز شغل
  • درج آگهی استخدام در کانال تلگرام
  • درج آگهی تصویری در اینستاگرام
  • ارائه رزومه مشترکین متناسب با نیاز کارفرمایان
  • آموزش مهارت های رزومه نویسی و استخدام برای کارجویان

امکانات جابینگ

در حال حاضر امکانات جابینگ را میتوان به بخش‏های زیر تقسیم نمود:

تیم مدیریت جابینگ

تيم مديريت جابينگ شامل دانش آموختگان مهندسي صنايع و مديريت از دانشگاه هاي معتبر كشور بوده كه با تجربه ده ساله حضور در سازمان هاي معتبر، توان علمي و تجربه مناسبي را در حوزه منابع انساني به همراه دارند.

كانال تلگرام جابينگ

از روزهاي ابتدايي عرضه شبكه اجتماعي تلگرام، جابينگ ابتدا تحت عنوان گروه و سپس با كانال فعاليت خود را آغاز نمود. پرهيز از درج آگهي هاي بي اعتبار و تبليغات غير مرتبط، وجه تمايز اين كانال با ساير كانال هاي فعال در اين حوزه است. هم اكنون اين بخش از مجموعه با قريب به 7000 عضو حقيقي، روزانه با نظم تعريف شده اي فعاليت مي كند.

پيج اينستاگرام جابينگ

نظر به اعتقاد تيم مديريت جابينگ بر استفاده از حداكثر توان در نشر فرصت هاي شغلي، در سال جاري اقدام به راه اندازي پيج اينستاگرام نموديم و هم اكنون با بيش از 8000 پيگيري كننده، مفتخريم كه در اين بخش نيز ياري رسان دوستان هستيم.

وب سايت جابينگ

به منظور تجميع ديتابيس تهيه شده در اين سال ها، وب سايت جابينگ با طراحي منحصر به فرد و نو راه اندازي شده و هم اكنون در دو بخش كارفرمايان و كارجويان در حال فعاليت مي باشد.